Вчитель інформатики Коваль Н. О. разом із учнями 8 класу провели вікторину "Безпечний Інтернет" та інформаційні хвилинки "Цікаві факти про Інтернет" для учнів початкових класів.
Лідери нашогонавчального закладу провели бліц-опитування учнів та вчителів школи з метою поглиблення їх знань про безпечний Інтернет, учні охоче обговорювали віртуальні загрози, які можуть завдати шкоди в реальному житті.Провели індивідуальну інформаційну бесіду «Неприємності в мережі Інтернет». Наголошувалося на позитивному та корисному використанні інформаційних технологій. Визначили позитивний і негативний вплив Інтернету на підлітків. Учні визначали шляхи попередження негативного впливу роботи в Інтернеті, ознайомилися з інформацією щодо безпечного використання сайтів для підлітків.
По закінченню опитування «кореспонденти», вивчивши результати опитування, зробили висновок тавизначили негативний вплив мережі на підростаюче покоління:
Інтернет має велике значення для всіх учасників навчального процесу.
Більшість опитаних не визнає себе інтернетзалежними.
В середньому, Інтернетом можуть не користуватися один день.
Позитивною стороною Інтернет мережі вважають здобуття додаткової інформації.
Негативна сторона Інтернету – це погіршення зору, психічна залежність, шахрайство.
На предметі «Громадянська освіта» учні 10 класу писали твір-роздум «Яку роль відіграє Інтернет у моєму житті».
Метою Дня безпеки в Інтернеті є поширення знань про безпечне, відповідальне і позитивне використання цифрових технологій для дітей та молоді.
У всьому світі, День безпеки в Інтернеті відзначається в більш ніж ста країнах і координується об’єднаною мережею Insafe/INHOPE, за підтримки Європейської комісії, а також 31-им національним центром забезпечення безпеки в Інтернеті по всій Європі.
Ця подія дозволяє зробити акцент на позитивному використанні технологій і вивчити роль, яку ми всі граємо в цілях сприяння створенню кращої і більш безпечної онлайн-спільноти. Вона служить закликом для молодих людей, батьків, вихователів, вчителів, соціальних працівників, співробітників правоохоронних органів, підприємств, політиків і широких верств суспільства, щоб об’єднатися з метою сприяння та створення найбільш позитивного і кращого Інтернету.