Неділя, 18/Сер/2019, 11:04Вітаю Вас Гість | RSS
РОКИТНЯНСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №2
Меню сайту
Категорії розділу
Освіта [7]
Все про освіту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 141
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Розклад уроків


Розклад уроків у Рокитнянській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Рокитнянської районної державної адміністрації Київської області на 2018-2019 навчальний рік

  1 клас 2-А клас 2-Б клас 3 клас

Понеділок

1. Я досл. світ

2. Математика

3. Українська мова

4.Українська мова

5. Фізична культура

1. Літер. читання

2.Математика

3.Українська мова

4. Фіз. культура

5. Музика

1. Літер. читання

2.Математика

3.Українська мова

4. Фіз. культура

5. Інформатика/Інд.заняття

 

1. Літер. читання

2.Математика

3.Українська мова

4.Музика

5. Фіз.культура

 

Вівторок

1.Англ.мова

2.Математика

3.Українська мова

4.Українська мова

5. Мистецтво

1.Природознавство

2.Математика

3.Українська мова

4.Образ. мистецтво

5.Інформатика/Інд.заняття

1.Природознавство

2.Математика

3.Українська мова

4.Англ.мова

5. Фізична культ.

1.Українська мова

2.Математика

3.Англ.мова

4.Природознавство

5.Образ. мистецтво

Середа

1.Українська мова

2.Математика

3.Українська мова

4.Мистецтво

5.Фізична культ.

1.Літер. читання

2.Математика

3.Основи здоров'я

4.Англійська мова

5.Фізична культ.

1. Літер. читання

2.Математика

3.Українська мова

4. Трудове навч.

5.Фіз.культура

1. Літер. читання

2. Математика

3. Українська мова

4.Інформатика/Інд.заняття

5.Трудове навч.

Четвер

1.Я досл. світ

2.Українська мова

3. Українська мова

4.Дизайн і технології

1.Літер. читання

2.Математика

3.Українська мова

4. Трудове навч.

5.Інформатика/Інд.заняття

 

1.Природознавство

2.Англійська мова

3.Математика

4.Основи здоров’я

1.Природознавство

2.Математика

3.Я у світі

4.Англійська мова

5. Фіз. культура

 

 

П’ятниця

1. Я досл. світ

2. Математика

3.Англ.мова

4. Фіз. культура

1.Природознавство

2.Українська мова

3.Англійська мова

4. Фіз. культура

1. Літер. читання

2. Українська мова

3. Образ. мистецтво

4. Музика

5.Інформатика/Інд.заняття

1. Літер. читання

2. Українська мова

3. Основи здоров’я

4. Інформатика/Інд.заняття

5. Фіз. культура

  4 клас 5 клас 6 клас 7 клас
Понеділок

1. Літер. читання

2. Математика

3.Українська мова

4.Англійська мова

5.Фіз.культура

1. Математика

2. Українська мова

3.Фіз.культура

4.Зарубіжна літер.

5.Англійська мова

6. Обр. мистецтво

7. Інформатика (І)

1. Основи здоров'я

2. Зарубіжна літер.

3. Англійська мова

4. Українська мова

5. Музика

6. Історія

7. Біологія (і)

 

1. Українська мова

2. Фіз. культура

3.Біологія

4. Алгебра

5. Трудове навч.

6. Англійська мова

7. Зарубіжна літер.

 

 

Вівторок

1.Природознавство

2. Математика

3.Українська мова

4. Інформатика/Інд.заняття

5. Фіз.культура

 

1. Історія України

2.Природозавство

3. Німецька мова

4. Укр. література

5. Математика

6. Математика (і)

1. Біологія

2. Укр. література

3. Математика

4. Географія

5. Німецька мова

6. Фіз. культура

7. Інформатика (І)

 

1. Німецька мова

2.Хімія

3.Геометрія

4.Історія України

5. Укр. література

6.Географія

7.Обр. мистецтво

 

Середа

1. Літер. читання

2. Математика

3. Українська мова

4.Трудове навч.

5.Інформатика/Інд.заняття

1. Українська мова

2. Основи здоров'я

3. Математика

4. Зарубіжна літер.

5.Англійська мова

6. Фіз. культура 

1. Зарубіжна літер.

2. Математика

3. Фіз. культура 

4. Українська мова

5. Історія

6.Обр. мистецтво

7. Інформатика (ІІ)

1.Аглійська мова

2. Алгебра

3.Українська мова

4.Фіз. культура 

5. Фізика

6. Інформатика (І)

7. Географія (і)/---

 

Четвер

1.Природознавство

2. Математика

3. Англійська мова

4. Обр.мистецтво

5. Фіз.культура

1. Укр.література 2. Трудове навч.

3.Трудове навч.

4.Природозавство

5. Укр. мова/Природозн. (і)

6.Природозн. (і)/---

 

1. Англійська мова

2.Укр.література

3. Математика

4.Трудове навч.

5. Трудове навч.

6. Психологія спілк.(к)/Укр. мова

7.-----/Психологія спілк.(к)

1. Географія

2. Історія всесвітня

3. Основи здоров'я

4. Зарубіжна літер.

5. Укр. мова/Хімія

6.Геометрія

7. Інформатика (ІІ)

 

П’ятниця

1. Літер. читання

2. Я у світі

3. Українська мова

4. Основи здоров'я

5. Музика

1. Українська мова

2.Музика

3.Математика

4. Англійська мова

5. Фіз. культура

6. Інформатика (ІІ група)

1. Математика

2. Біологія

3. Фіз. культура

4. Українська мова

5.Німецька мова

6.Географія

1.Німецька мова

2.Фіз. культура

3.Музика

4.Укр.література

5.Фізика

6. Біологія (і)

  8 клас 9 клас 10 клас  
Понеділок

1.Фізика

2. Аглійська мова

3. Трудове навч.

4.Українська мова

5. Алгебра

6. Зарубіжна літер.

7.----/Історія Укр.

8. Біологія (і)

1. Аглійська мова

2. Інформатика

3. Зарубіжна літер.

4. Трудове навч.

5. Українська мова

6. Біологія

7. Мистецтво

8. Біологія (і)

1. Захист Вітчизни

2. Технології

3. Алгебра

4. Громадянська освіта

5.Українська мова

6.Інформатика

 
Вівторок

1. Географія

2. Німецька мова

3. Хімія

4. Фіз. культура

5.Укр. література

6. Інформатика

6.Фіз. культура

1. Алгебра

2.Іст.Укр(І),Правознавство(ІІ)

3. Фізика

4. Німецька мова

5. Хімія

6. Укр. література

7. Фіз. культура

 

1. Географія

2. Біологія і екологія

3.Історія України

4. Хімія

5. Аглійська мова

6.Укр. література

7.Фізика і астрономія

8. Фіз. культура

 
Середа

1. Геометрія

2. Історія всесвіт.

3. Біологія

4. Фізика

5.Фіз. культура

6. Українська мова

7. Фізика (і)

 

1. Біологія

2. Зарубіжна літер.

4. Історія всесвіт.

4. Геометрія

5. Українська мова

6. Основи здоров'я

7. Повноцінне харчування(к)/ Географія

1. Біологія і екологія

2. Фізика і астрономія

3. Інформатика

4.Алгебра/Геометрія

5. Українська мова

6. Громадянська освіта

7. Зарубіжна літер.

8. Фіз. культура

 
Четвер

1.Хімія

2.Зарубіжна літер.

3.Алгебра

4.Фіз. культура

5. Основи здоров'я

6.Історія України

7. Аглійська мова

1.Алгебра

2. Хімія

3. Основи правознавства

4.Укр. література

5.Фізика

6.Аглійська мова

7.Фіз. культура

 

 

1.Історія всесвіт.

2. Геометрія

3.Українська мова

4.Укр. література

5. Хімія/Захист Вітчизни

6. Фіз. культура

7.Біологія і екологія

8. Біологія і екологія(і)

 
П’ятниця

1.Географія

2. Інформатика

3. Біологія

4. Укр. література

5.Геометрія

6. Мистецтво

7. Німецька мова

1. Історія України

2. Німецька мова

3.Інформатика

4. Геометрія

5. Фізика 

6. Фіз. культура

7. Географія

1. Аглійська мова

2. Формування ЗСЖ (курс)

3. Українська мова

4. Іст.Укр./Географія 

5. Біологія і екологія

6. Біологія і екологія

7. Фізика і астрономія

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Серпень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Архів записів
Друзі сайту
  • Офіційьний блог
  • uCoz Спільнота
  • FAQ по системі
  • База знань uCoz