Що ми знаємо про шкідливий вплив пластику та поліетилену на довкілля? Наскільки забруднює Землю одна звичайна батарейка? Як утилізують відходи в економічно розвиненіших країнах? Яка користь від пластикового сміття після його переробки? Над цими питаннями мізкують вчені та екологи всього світу. Адже сотні мільйонів тон відходів ми лишаємо на десятки поколінь своїм нащадкам, отруюючи землю, воду та повітря.
З 22 квітня у школі стартувала акція «Великдень без пластику». Лідери учнівського самоврядування провели бесіди з учнями початкових класів на тему «Штучні квіти радість чи загроза людству». Протягом останнього століття теми прав людини та проблеми довкілля розвиваються пліч-о-пліч, однак остання лише набирає популярності в українському контексті.
Старшокласники привернули увагу молодших школярів до проблем довкілля, яка актуальна на даний час в Україні та світі, а також негативний вплив діяльності людини на природу. Лідери учнівського самоврядування школи підготували відеоролики про проблему зараження ґрунту від неправильної утилізації батарейок та загрози довкіллю від поліетилену й пластику. Окремо обговорили приклади заміни пластику іншими екоматеріалами для захисту довкілля.
Мета акції - привернути увагу до забруднення довкілля пластиком та відмова від користування ним.
23 квітня учениці Василенко Юлія (10 клас), Мовчан Анастасія (9 клас) провели заходи-акції «Великдень без пластику» з учнями 2-А класу, 2-Б класу, 3 класу.
|