![](/_nw/9/s79458517.jpg)
Представницею ГО «Дівчата» (проєктна діяльність та співпраця з ЮНІСЕФ) Пилипчук Д.Ю. було проведено урок-лекцію «Здоров’я без сорому». Учні прослухали основні правила дотримання особистої гігієни та взяли участь у дискусії, під час якої отримали відповіді на свої запитання.
Також, лекторша зазначила про важливість дотримання встановлених вимог щодо індивідуального захисту під час епідемічної ситуації (COVID - 19).
![](/_nw/9/s17126167.jpg)
![](/_nw/9/s95332531.jpg) |