![](/_nw/10/s11186356.jpg)
29.12.2021 р. у нашому закладі відбулися новорічні свята "У гостях у Діда Мороза" з учнями 1,2,4 класів. Педагог-організатор О.Кіндратенко підготувала новорічно-ігрову програму для дітей. Учні 11 класу активно взяли участь у підготовці та проведені святкових дійств, були головними героями на святах.
Свята пройшли атмосферно, з конкурсами, піснями та хороводами. І головне, ніхто не залишився без солодкого подарунку (завдячуючи батькам) та новорічного настрою!
![](/_nw/10/s56193044.jpg)
![](/_nw/10/s81356438.jpg)
![](/_nw/10/s70101116.jpg)
![](/_nw/10/s80152989.jpg) |