![](/_nw/4/s60598879.jpg)
20 березня серед учнів 1-А класу був проведений конкурс "Найцікавіша літера англійського алфавіту". На цьому заході учні демонстрували проектні роботи, які вони захищали декламуванням віршів. Учні дуже відповідально поставилися до завдання.
Іі красуня і цариця,
Її знають всі англійці
Вони кажуть Я це Іі
Ти мене запам'ятай.
Гарна буква Аа на вид
Починає алфавіт.
Ll завзята трудівниця,
А на вигляд одиниця.
По закінченню була виставка робіт. Учні були в захваті!
![](/_nw/4/s11572283.jpg)
![](/_nw/4/s77879371.jpg)
![](/_nw/4/s08505083.jpg)
![](/_nw/4/s48099165.jpg)
Незабаром чудове, чисте та весняне свято "Easter". Тому серед учнів 4-го класу пройшла конкурсно-розважальна програма "Easter is a beautiful holiday!", де учні розгадували ребуси, кросворди, розповідали вірші про це чудове свято.
Bunnies are funny
Large and small
But I like chocolate bunnies
Most of all.
Easter
Easter - is in spring
What will if bring?
Easter cakes, painted eggs,
In beautiful baskets and bags,
Hope in hearts we will got,
And for giveness from God.
![](/_nw/4/s50946070.jpg)
![](/_nw/4/s46916859.jpg)
![](/_nw/4/s39530759.jpg)
![](/_nw/4/s04530443.jpg)
![](/_nw/4/s57537925.jpg)
![](/_nw/4/s87219493.jpg)
Мріяти ніхто не забороняє. І мрії мають ймовірість збуватися. Тому учні 7 класу спробували уявити себе власниками ресторанів. Підготували проектні роботи "My own restaurant", створили власні меню та презентували їх.
![](/_nw/4/s36074426.jpg)
![](/_nw/4/s01042264.jpg)
![](/_nw/4/s08481680.jpg)
![](/_nw/4/s94036023.jpg) |