У середу 17.09.2014 р. в Рокитнянській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 відбувся олімпійський урок!
![](http://rokitnoe2.ucoz.ua/_nw/0/s84050004.jpg)
На уроці були присутні гості: заступник голови Рокитнянської районної державної адміністрації Київської області - Лариса Петрівна Кононець, голова Київського обласного відділення Національного Олімпійського Комітету України - Іван Панасович Куроченко, начальник Відділу освіти Рокитнянської Районної державної адміністрації - Сергій Васильович Діренко, заступник голови Київського обласного відділення Олімпійського Комітету України - Микола Степанович Вакуленко, методист Відділу освіти Рокитнянської Районної державної адміністрації - Василь Борисович Шаравара, тренер з боротьби Богуславської спортивної школи - Олександр Михайлович Горобчук, старший тренер Рокитнянської спортивної школи - Олександр Григорович Липовенко.
![](http://rokitnoe2.ucoz.ua/_nw/0/s89544523.jpg)
![](http://rokitnoe2.ucoz.ua/_nw/0/s11666175.jpg)
![](http://rokitnoe2.ucoz.ua/_nw/0/s41411359.jpg)
![](http://rokitnoe2.ucoz.ua/_nw/0/s80665236.jpg)
Перед уроком відбулася урочиста лінійка, на якій Микола Степанович Вакуленко та Іван Панасович Куроченко вручили подарунки для школи та нагородили грамотами вчителя фізкультури Бусола Р. М. і директора школи Литвиненка О. І. за пропаганду здорового способу життя серед учнів школи. Також на лінійці привітала всіх присутніх своєю піснею учениця 8-го класу Рокитнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Шило Владислава і завершилася лінійка неперевершеним флешмобом у виконанні студії естрадного танцю "IRBIS".
![](http://rokitnoe2.ucoz.ua/_nw/0/s53285718.jpg)
![](http://rokitnoe2.ucoz.ua/_nw/0/s36290712.jpg)
![](http://rokitnoe2.ucoz.ua/_nw/0/s15704156.jpg)
![](http://rokitnoe2.ucoz.ua/_nw/0/s21134780.jpg)
![](http://rokitnoe2.ucoz.ua/_nw/0/s90947973.jpg)
Загалом олімпійський урок з учнями 9-го класу пройшов дуже вдало! Учні підготували повідомлення про всі олімпійські види спорту і прийняли участь в спортивних естафетах!
![](http://rokitnoe2.ucoz.ua/_nw/0/s83090923.jpg)
![](http://rokitnoe2.ucoz.ua/_nw/0/s46406490.jpg)
![](http://rokitnoe2.ucoz.ua/_nw/0/s02001679.jpg)
![](http://rokitnoe2.ucoz.ua/_nw/0/s61153745.jpg)
![](http://rokitnoe2.ucoz.ua/_nw/0/s95136678.jpg)
![](http://rokitnoe2.ucoz.ua/_nw/0/s89042374.jpg)
![](http://rokitnoe2.ucoz.ua/_nw/0/s18585751.jpg)
Після уроку гості оцінювали малюнки на асфальті, які виконували наші учні. Найкращим малюнком визнали малюнок 10 класу і нагородили 10 клас призами!
![](http://rokitnoe2.ucoz.ua/_nw/0/s19097238.jpg)
![](http://rokitnoe2.ucoz.ua/_nw/0/s89038550.jpg)
![](http://rokitnoe2.ucoz.ua/_nw/0/s08144956.jpg)
![](http://rokitnoe2.ucoz.ua/_nw/0/s89272630.jpg)
![](http://rokitnoe2.ucoz.ua/_nw/0/s70536559.jpg) |