![](/_nw/9/s73958939.jpg)
До Дня української писемності та мови з учнями 2 класу нашого навчального закладу педагогом-організатором Красуцькою К.М. та ЗВР Пономаренко С.М. було проведено літературну вікторину "В гостях у чарівної казки".
Метою вікторини було допомогти пригадати учням відомі народні та літературні казки, розширити читацький кругозір дітей. Команди подорожували стежинами чарівних казок, а їхня кмітливість, швидка реакція та уміння працювати дружно і уважно допомогли знайти відповіді на цікаві завдання й загадки.
![](/_nw/9/s08246573.jpg)
![](/_nw/9/s47064356.jpg)
![](/_nw/9/s70833526.jpg) |