В нашій школі відбулася благодійна акція на підтримку воїнів безпосередньо в зоні АТО та у воєнних госпіталях! Активну участь в акції приймали як учні школи, так і вчителі. Загалом під час акції учням і вчителям Рокитнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 вдалося зібрати 2000 грн.
![](http://rokitnoe2.ucoz.ua/_nw/0/s87061025.jpg)
Ці кошти, а також плакати, малюнки та інші призенти, які старанно і від усього серця готували учні 4 класу з допомогою педагога-організатора Драпой А. В., учні 9, 10 та 11 класів та інші, будуть передані безпосередньо нашим воїнам АТО! Дякуємо всім не байдужим, хто приймав участь у акції!
Ми бажаємо нашим захисникам міцного здоров"я, витримки та віри в найкраще! Ми Вас любимо, підтримуємо, чекаємо і дякуємо за те, що Ви у нас є! ПОВЕРТАЙТЕСЯ ЖИВИМИ!!!
![](http://rokitnoe2.ucoz.ua/_nw/0/s70455953.jpg)
![](http://rokitnoe2.ucoz.ua/_nw/0/s88813098.jpg)
![](http://rokitnoe2.ucoz.ua/_nw/0/s94519566.jpg)
![](http://rokitnoe2.ucoz.ua/_nw/0/s67439038.jpg)
![](http://rokitnoe2.ucoz.ua/_nw/0/s95479551.jpg)
![](http://rokitnoe2.ucoz.ua/_nw/0/s69134520.jpg)
![](http://rokitnoe2.ucoz.ua/_nw/0/s02880670.jpg)
![](http://rokitnoe2.ucoz.ua/_nw/0/s30351446.jpg)
![](http://rokitnoe2.ucoz.ua/_nw/0/s82562164.jpg) |