19 листопада спільно з місцевим підрозділом поліції у складі інспекторки сектору превенції лейтенанта поліції Дідик Діани Андріївни та поліцейського СРПП ВП 1 Білоцерківського РУП ГУНП в Київській області капрала поліції Лужецького Віктора Сергійовича було проведено профілактичну акцію з безпеки дорожнього руху під гаслом «Безпечне селище» для учнів навчального закладу.
Мета акції: зменшення кількості дорожньо-транспортного травматизму серед учнівської молоді.
![](/_nw/9/s23595278.jpg)
![](/_nw/9/s50093383.jpg)
![](/_nw/9/s48669131.jpg)
![](/_nw/9/s92871282.jpg)
![](/_nw/9/s23949092.jpg)
![](/_nw/9/s20664140.jpg)
![](/_nw/9/s36073477.jpg) |