![](/_nw/9/s49919529.jpg)
21 листопада в Україні відзначається День Гідності і Свободи, тому, напередодні цієї визначної дати лідерами учнівського самоврядування було виготовлено інформаційні плакати та лепбуки з метою увіковічення подій, які відбувалися на Майдані Незалежності. Сьогоднішній день для учнів навчального закладу розпочався виконанням Державного гімну та хвилиною мовчання в знак пам’яті тим, хто з небес охороняє нас – Героям Небесної сотні та військовим, добровольцям, всім тим, хто віддав своє життя за нашу Державу!
![](/_nw/9/s63776026.jpg)
![](/_nw/9/s14759459.jpg)
![](/_nw/9/s05739258.jpg) |