Четвер, 17/Січ/2019, 15:05Вітаю Вас Гість | RSS
РОКИТНЯНСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №2
Меню сайту
Категорії розділу
Освіта [7]
Все про освіту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 140
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Звіт директора школи за 2017-2018 н.р.


 

 

 

 

 

 

З В І Т

директора

Рокитнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2

Рокитнянської районної державної адміністрації

Київської області

Литвиненка Олександра Івановича

2017-2018 н.р.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

На виконання наказу МОН України №178 від 23.03.2005 р. «Про затвердження примірного положення про порядок звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів перед педагогічним колективом та громадськістю» та з метою подальшого утвердження відкритої і демократичної державно-громадської системи управління освітою, поєднання державного і громадського контролю за прозорістю прийняття і виконання управлінських рішень, запровадження колегіальної етики управлінської діяльності у навчальних закладах, що базується на принципах взаємоповаги та позитивної мотивації, сьогодні я проводжу перед вами звіт за 2017-2018 н. р., після якого ви повинні будете оцінити мою діяльність шляхом відкритого голосування (на відповідність займаній посаді).

Основним завданням керівника вбачаю створення у навчальному закладі належних умов для забезпечення рівного доступу для здобуття якісної освіти.

Ведеться облік дітей шкільного віку та дітей, яким виповнилось на 1 вересня поточного року 5 років, котрі проживають у мікрорайоні школи. Для цього проводиться відповідна робота, видається наказ по школі, складається розклад занять для дітей, які не відвідують дошкільний навчальний заклад, проводиться роз’яснювальна робота з батьками.  На даний час у закладі навчається 220 учнів.

Для здобуття якісної освіти нашим вихованцям створювались належні умови: до варіативної складової навчального плану були введені за бажанням батьків і учнів різні спецкурси, курси за вибором  та факультативи, які викладали досвідчені педагоги. Учні залучалися до різних конкурсів, олімпіад з базових дисциплін, де показували добрі результати. Це свідчить про результативність роботи з обдарованими дітьми.

У навчальному закладі створено умови для безперервного підвищення кваліфікації педагогічних кадрів, їх самоосвітньої діяльності.

У школі працює 26 педагогічних працівників, з них:

 • мають вищу освіту – 25,
 • мають середню спеціальну освіту – 1,
 • навчаються за заочною формою -,
 • учителів вищої кваліфікаційної категорії – 14,
 • учителів першої кваліфікаційної категорії – 8,
 • учителів другої кваліфікаційної  категорії – 3,
 • учителів-спеціалістів – 1,
 • мають звання «учитель-методист» – 3,
 • мають звання «старший учитель» – 10,
 • нагороджені знаком «Відмінник освіти України» 1.

26 педагогів пройшли навчання за програмою «INTEL» «Навчання для майбутнього».

Значна увага приділялася роботі з обдарованими дітьми. З метою виявлення, навчання та розвитку обдарованих учнів, враховуючи освітні потреби, можливості та пізнавальні інтереси школярів, у робочому навчальному плані було виділено години на проведення курсів за вибором: у 3 класі «Культура добросусідства», у 5, 7 класах «Психологія спілкування», у 6 класі «Екологія води», у  8 класі «Освіта для стійкого розвитку»,  у 9 класі  «Економіка і фінанси» та «Математика як універсальна мова фізики», у 10 класі «Екологія людини» та «Формування здорового способу життя та профілактика ВІЛ/СНІДу», у  11 класі «Практикум із синтаксису української мови», «Нуклеїнові кислоти». Було виділено години для індивідуальних та групових занять: у 1, 3 класах по 1 годині, у 2, 4 класах по 2 години; у 5 класі з історії України 1 година; у 7 класі з фізики 1 година, з математики та географії по 0,5 години; у 8 класі з математики 1 година, з  біології 0,5 години; у 9 класі з  української мови 1 година; у 11 класі з історії України, математики по 1 годині, з української мови 0,5 години.

У навчальному році приділялась належна увага позакласній роботі, проводились предметні тижні і загальношкільні свята.

Робота шкільного коллективу сприяє виявленню та підтримці талановитої молоді, створенню умов, необхідних для розвитку індивідуальності та неординарних здібностей учнів, має свої позитивні результати.

Протягом 2017-2018 навчального року учні школи приймали активну участь у районних конкурсах, де вибороли багато призових місць та були нагороджені грамотами відділу освіти.

Велика увага приділялася пропаганді здорового способу життя, залучення школярів до занять спортом. Команди учнів школи брали активну участь у районних спортивних змаганнях. Команди дівчат та хлопців вибороли призові місця на районних змаганнях з футболу, волейболу та настільного тенісу. До складу команди хлопців входять: Дем’яненко Юрій, Мельник Дмитро, Мельник Сергій, Хіхич Сергій Федоренко Максим, Зінченко Юрій та  дівчат: Длугош Лілія, Поліщук Надія, Слободян Маша, Філоненко Софія, Іщенко Дарина, Мовчан Анастасія, Данілова Єкатерина.

       Протягом березня комада учнів нашої школи брали участь у районному спортивно-масовому заході «Олімпійське лелеченя - 2018» та отримали ІІІ місце в конкурсі презентації «Ми олімпійська надія України».

      З метою виховання в учнів національної свідомості та патріотизму, а також вшанування пам’яті воїнів Рокитнянщини, що загинули в АТО, 18 квітня відбулася районна конференція-реквієм «Весна затьмарена сльозою», на якій члени учнівського самоврядування представили свій проект під назвою «Той, хто загинув за Україну» (тематичний напрям пошукової роботи: Андрєєв Артем Вадимович) та отримали ІІ місце.

    У школі проводиться контрольно-аналітична діяльність. Відвідано та проаналізовано виховні заходи, проведено 6 засідань ради з профілактики правопорушень, 12  позакласних виховних заходів.

Учні школи  брали  участь у  конкурсах:

- мистецько-патріотичному  конкурсі «Афганська війна очима дітей»;

-  конкурсі плакатів  «Безпека дорожнього руху – це життя»;

- Всеукраїнському конкурсі фотографій «Неосяжна  моя Україно!»;

- Всеукраїнському конкурсі «Об’єднаймося ж, брати мої», присвяченому

   Шевченківським дням;

- Всеукраїнській акції «Годівничка».

Команда учнів старших класів 01.06.2018 року брала участь у районному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької  військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») та вибороли:

 • І місце в конкурсі з надання першої долікарської допомоги «Рятівник»;
 • ІІ місце в змаганнях із стрільби.

З 29.05 по 06.06.2018 року працював  мовний табір, робота якого була спрямована на поглиблене вивчення англійської мови. У таборі  перебували 32 учнів, для яких учителі англійської мови Драга Л.П. та Мітлицька О.В. спільно з іншими педагогічними працівниками організовували конкурсні програми, ігри, покази англомовних мультфільмів. Діти щоденно брали участь у різноманітних  заходах та вивчали англійську мову.

У 2017-2018 навчальному році у школі працювали такі методичні підрозділи:

 • методична рада (голова Островська Л.І.);
 • ШМО вчителів початкових класів (керівник Бурчак Л.М.);
 • ШМО вчителів гуманітарного циклу (керівник Мітлицька О.В.);
 • ШМО вчителів природничо- математичного циклу (керівник Аксьонова С.В.);
 • ШМО вчителів технічно - естетичного циклу (керівник Цимбал Т.М.);
 • ШМО класних керівників (керівник Пономаренко С.М.);
 • творча група вчителів (керівник Шаравара Н.Я.).

Плани роботи методичних підрозділів виходили із змісту науково-методичної проблеми школи. Під час проведення засідань ШМО, творчої групи протягом навчального року проводилося  вивчення, опрацювання інструктивних матеріалів, методичних рекомендацій щодо організації навчально-виховного процесу, змісту, форм і методів проведення уроків та позакласних заходів, новинок психолого-педагогічної літератури; обговорювалися актуальні проблеми навчання та виховання учнів, вчителі проводили відкриті уроки, ділилися досвідом своєї роботи. Методичні підрозділи проводили моніторингові дослідження якості навчальних досягнень школярів з базових дисциплін.

Підвищенню та удосконаленню педагогічної майстерності вчителів сприяла  чергова  атестація,   внаслідок    якої    було     підтверджено кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та  педагогічне звання «старший учитель» учителю  біології, екології, Захисту Вітчизни Виродовій Ларисі Володимирівні та учителю  початкових класів Хохич Ларисі Іванівні, підтверджено кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та  присвоєно педагогічне звання «старший учитель» учителю  фізики і математики Литвиненку Олександру Івановичу, підтверджено кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» учителю музичного мистецтва, мистецтва, художньої культури Цимбал Тетяні Миколаївні.

У школі на належному рівні здійснюється інноваційна діяльність. Протягом навчального року впроваджувались елементи інноваційної діяльності за програмою сприяння просвітницькій роботі «Рівний-рівному» (практичний психолог Романюк Л.О.), проекту «Науково-організаційне забезпечення профілактики ВІЛ/СНІДу через систему освіти» (вчитель основ здоров’я  Бондаренко Л.Д.), проекту «Освіта для стійкого розвитку в дії», (вчитель історії та правознавства Шаравара Н.Я., вчитель початкових класів Бездітна Т.Г.), проекту «Культура добросусідства» (класні керівники 3 класу Хохич Л.І., 7 класу Коваль Н.О.).

Вчителі Мітлицька О.В., Козлова Ю.А. пройшли курсову перепідготовку  у КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти».

Свідченням реалізації науково-методичної проблеми школи є успіхи учнів І-ІІІ етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін. У І етапі олімпіад взяли участь 207 учнів, у ІІ етапі - 54 учні. Учасники ІІ етапу здобули 25 призових місць, з них 6 перших, 11 других, 8 третіх.  Учениця 9 класу Липовенко Аліна зайняла І місце з історії та ІІІ місце з біології  ІІІ етапі, ІІІ місце з історії у ІV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад.

У 2017-2018 навчальному році у школі продовжував працювати первинний осередок МАН. Членами НТУ були 5 учнів; учні 11 класу Чемерис Наталія, Гаврилов Денис та Литвин Дарина брали участь у І етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів НТУ МАН України, де  здобули  І, ІІ  місця. Чемерис Наталія, Гаврилов Денис були учасниками  ІІ (обласного) етапу конкурсу-захисту.

40 учнів 3-9, 11 класів брали участь у І етапі XVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика, 3 учні – у ІІ (районному) етапі, де здобули 2 призові місця.

У І етапі VІІІ Міжнародного  мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка брали участь 17 учнів 3-9, 11 класів, 3 - у ІІ (районному) етапі.

Учні школи брали активну участь у Всеукраїнських конкурсах «Колосок», «Кенгуру», «Левеня».

Протягом навчального року було проведено ряд предметно-методичних тижнів, тижнів педагогічної майстерності вчителів, місячників, презентацій. Це, зокрема, тижні професійної майстерності вчителів трудового навчання, української  мови, хімії, місячник української мови та літератури.

Відбулися психологічний тренінг «Формування індивідуального стилю роботи вчителя». засідання «круглого столу» «Роль учителя у формуванні сучасного суспільства», педагогічні читання  «Творчість учителя як важлива характеристика педагогічної праці», педагогічний консиліум «Проблема формування мотивації навчальних досягнень школярів за сучасних умов», психолого-педагогічний семінар  «Особистісне зростання вчителя», семінар-практикум «Дослідження якості роботи вчителя як теоретичний аспект професійних компетентностей, інформаційної та методичної культури», тренінг з педагогічними працівниками «Емоційна стабільність педагога».

Вчителі проводили відкриті уроки та позакласні заходи з предметів: різноманітні свята, конкурси, виставки, брейн-ринги, засідання «круглих столів». Брали активну участь у підготовці та проведенні засідань педагогічних рад, семінарів, педагогічних читаннях. На високому рівні, згідно графіка проводилося взаємовідвідування  уроків у 4 класі. На належному рівні проводилась робота з молодими вчителями.

Щороку проводиться поточний ремонт приміщень школи, спортивних споруд. До навчального року, що минає за кошти селищної ради проведено ремонт харчоблоку їдальні школи, пофарбована підлога та зроблений косметичний ремонт в класних приміщеннях за участю батьківської громадськості, фарбою виділеною відділом освіти, пофарбовані коридори школи, приміщення їдальні. Відділом освіти виділено 14 комплектів учнівських парт для учнів 6 класу.

Гаряче харчування учнів молодших класів організовано в школі за часткову батьківську плату, яка становить 60% загальної вартості обіду, решту витрат взяла на себе Рокитнянська селищна рада. Діти пільгових категорій (сироти, позбавлені батьківського піклування, діти учасників ООС) харчуються безкоштовно. Середня вартість обіду в навчальному році становила 19 гривень 80 копійок.

  Медичне обслуговування учнів та працівників школи організовано відповідно до нормативно-правової бази. Для якісного медичного забезпечення учнів та вчителів у закладі обладнаний медичний пункт, де працює шкільна медична сестра, яка організовує систематичне та планове медичне обслуговування учнів, забезпечує профілактику дитячих захворювань. Щорічно на базі центральної районної лікарні діти проходять медичне обстеження.  Відповідно до результатів медичного огляду дітей, на підставі довідок лікувальної установи у школі формуються спеціальні медичні групи, а також уточнені списки учнів підготовчої, основної групи та групи звільнених від занять фізичною культурою на навчальний рік. Відповідно цих списків видається наказ по школі. Медичне обслуговування працівників школи організовано також на базі ЦРЛ. Вони щорічно проходять поглиблений медичний огляд у серпні за графіком кабінету профогляду медичної установи. Працівники їдальні проходять медичні огляди два рази на рік. Огляди відбуваються за рахунок держбюджету. На проходження медичного огляду кожному працівнику школи виділяється два дні. Проходження медичного огляду фіксується в санітарних книжках установленого зразка, які реєструються і зберігаються у медичної сестри школи.

           Цікавими оздоровчими заходами у школі є проведення традиційного Дня здоров’я, шкільної спартакіади,  показ відеофільмів про шкідливість паління, наркотиків, алкоголю, виступи шкільної медсестри на загальношкільних лінійках.

  В школі створений банк даних щодо різних категорій дітей: дітей-сиріт, напівсиріт, з малозабезпечених та багатодітних сімей, а також дітей, схильних до правопорушень. Складені акти огляду умов проживання даних учнів, ведеться відповідна робота класними керівниками та  адміністрацією школи.

  Проводиться робота з дітьми, схильними до правопорушень. Вони залучаються до роботи у спортивних секціях та  гуртках.

  Педагогічний колектив працює у тісній співпраці з дитячим будинком «Чебурашка» з питань навчання та виховання дітей.

Класні керівники тісно співпрацюють із сім’ями своїх вихованців: відвідують дітей вдома, спілкуються з родинами. Однією з традиційних  форм роботи з батьками  є батьківські лекторії. Тематика лекцій підбирається з врахуванням вікових особливостей дітей. У проведенні лекторіїв бере участь адміністрація школи, практичний психолог, соціальний працівник Рокитнянської РДА, запрошуються працівники  поліції, центру зайнятості.

Сьогодні завершує свою роботу літній мовний пришкільний табір, в роботі якого активну участь взяли  практично всі педагогічні працівники школи. За цей час активне дозвілля та різноманітні заходи та міроприємства були проведені для 32 учнів початкової та середньої ланок школи. Післязавтра, в п’ятницю 8 червня завершує навчальний рік 9 клас, що складатиме ДПА з хімії. До 10 класу планується перевести 16 випускників базової середньої школи. Станом на 1 червня 2018 року до 1 класу зараховано 22 дитини, які проживають на території обслуговування школи. Останнім заходом минаючого навчального року стане урочисте вручення атестатів про повну загальну середню освіту, що заплановане на 24 червня.

На протязі навчального року адміністрація школи активно співпрацювала з батьками  та  батьківським комітетом школи.    Щодо роботи зі зверненнями громадян з питань діяльності навчального закладу проблем не виникло. Всі, і усні, і письмові, звернення вчасно розглядалися і вирішувалися по мірі можливості на місці. Пропозиції, викладені батьківським комітетом, радою закладу, піклувальною радою та батьками враховувалися при плануванні  роботи закладу.

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Січень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Архів записів
Друзі сайту
 • Офіційьний блог
 • uCoz Спільнота
 • FAQ по системі
 • База знань uCoz