Неділя, 27/Тра/2018, 15:34Вітаю Вас Гість | RSS
РОКИТНЯНСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №2
Меню сайту
Категорії розділу
Освіта [7]
Все про освіту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 137
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Звіт директора школи за 2016-2017 н.р.


З В І Т

директора

Рокитнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2

Рокитнянської районної державної адміністрації

Київської області

Литвиненка Олександра Івановича

2016-2017 н.р.

 

Згідно наказу Міністерства освіти і науки України від 28.01.2005 №55 «Про запровадження звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів», керуючись Примірним положенням про порядок звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів про свою діяльність перед педагогічним колективом та громадськістю, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 23.03.2005 № 178 та з метою подальшого утвердження відкритої і демократичної державно-громадської системи управління освітою, поєднання державного та громадського контролю за прозорістю прийняття і виконання управлінських рішень, запровадження колегіальної етики управлінської діяльності в навчальних закладах та згідно наказу відділу освіти Рокитнянської РДА № 154 від 19.05.2017 року, сьогодні директор нашої школи звітує перед вами за результатами роботи за 2016-2017 навчальний рік.

Основним завданням керівника вбачаю створення у навчальному закладі належних умов для забезпечення рівного доступу для здобуття якісної освіти, забезпечення належного рівня навчально-виховного процесу в навчальному закладі, запровадження передових технологій, зміцнення матеріально-технічної бази закладу та раціональне використання наявних ресурсів, дотримання вимог охорони дитинства, техніки безпеки, санітарно-гігієнічних та протипожежних норм.

 

Традиційно перед початком нового навчального року працівниками школи ведеться облік дітей шкільного віку та дітей, яким виповнилось на 1 вересня поточного року 5 років, котрі проживають у мікрорайоні школи. Для цього проводиться відповідна робота, видається наказ по школі, складається розклад занять для дітей, які не відвідують дошкільний навчальний заклад, проводиться роз’яснювальна робота з батьками.  На даний час у закладі навчається 220 учнів.

Для здобуття якісної освіти нашим вихованцям створювались належні умови: до варіативної складової навчального плану були введені за бажанням батьків і учнів різні спецкурси, курси за вибором  та факультативи, які викладали досвідчені педагоги. Учні залучалися до різних конкурсів, олімпіад з базових дисциплін, де показували добрі результати. Це свідчить про результативність роботи з обдарованими дітьми.

У навчальному закладі створено умови для безперервного підвищення кваліфікації педагогічних кадрів, їх самоосвітньої діяльності.

У школі працює 27 педагогічних працівників, з них:

 • мають вищу освіту – 26,
 • мають середню спеціальну освіту – 1,
 • навчаються за заочною формою -,
 • учителів вищої кваліфікаційної категорії – 13,
 • учителів першої кваліфікаційної категорії – 8,
 • учителів другої кваліфікаційної  категорії – 4,
 • учителів-спеціалістів – 2,
 • мають звання «учитель-методист» – 3,
 • мають звання «старший учитель» – 8,
 • нагороджені знаком «Відмінник освіти України» 1.

26 педагогів пройшли навчання за програмою «INTEL» «Навчання для майбутнього».

Значна увага приділялася роботі з обдарованими дітьми. З метою виявлення, навчання та розвитку обдарованих учнів, враховуючи освітні потреби, можливості та пізнавальні інтереси школярів, у робочому навчальному плані було виділено години на проведення курсів за вибором: у 2 класі «Культура добросусідства», у 5, 7 класах «Психологія спілкування», у 6 класі «Технологія вирощування рослин та догляд за ними», у 7, 8 класах «Екологія води», у  8 класі «Уроки стійкого розвитку»,  у 9 класі  «Екологічна безпека» та «Математика як універсальна мова фізики», у 10 класі «Екологія людини» та «Формування здорового способу життя та профілактика ВІЛ/СНІДу», у  11 класі «Практикум із синтаксису української мови»;  на проведення факультативних курсів:   у 9 класі «Психологія особистості»,  у 10 класі «Майбутнє мого краю в дзеркалі глобальних проблем», «Політична географія», «Орфографічний практикум», «Фінансова грамотність», у 11 класі «Нанотехнології в біології», «Вступ до проблеми біорізноманіття». Було виділено години для індивідуальних та групових занять: у 1-4 класах по 1 годині; у 5 класі з української мови, історії України, природознавства, по 0,5 години; у 6, 8 класах з географії по 1 годині;  у 7 класі з біології 1 година; у 9 класі з  фізики 1 година; у 11 класі з української мови, математики, по 1 годині.

Минулий навчальний рік був насичений активною позакласною роботою.  Учні школи були активними учасниками різноманітних шкільних заходів, предметних тижнів, підготовлено декілька загально-селищних заходів на базі селищного будинку культури, з яким активно співпрацює школа.

Робота шкільного коллективу сприяє виявленню та підтримці талановитої молоді, створенню умов, необхідних для розвитку індивідуальності та неординарних здібностей учнів, має свої позитивні результати. Учні нашої школи є активними учасниками колективів художньої самодіяльності та творчих гуртків на базі районного та селищного будинків культури, спортивної та музичної шкіл.

Команди учнів школи брали активну участь у спортивних змаганнях. Команда дівчат та хлопців посіли І місця на районних змаганнях з футболу, волейболу та настільного тенісу. А саме, команда хлопців, в яку входять: Кравець Олексій, Шруб Іван, Папуга Павло, Василинюк Владислав, Гірський Олександр, Голубйовський Дмитро, Шидловський Богдан, Федоров Максим, Пухляк Арсеній,  та  дівчат: Пономаренко Софія, Поліщук Катерина, Пономаренко Поліна.

У школі діють 4 гуртки: «Художня вишивка» (керівник Лєснікова Н.І.), «Рідне слово» (керівник Драпой А.В.), «Юні екологи» (керівник Драпой А.В.), гурток малювання (керівник Гнатюк О.В.). Учні, які відвідують зазначені гуртки, неодноразово були переможцями районних та обласних конкурсів.

     Протягом 2016-2017 навчального року учні школи приймали активну участь у районних конкурсах, де вибороли багато призових місць, були нагороджені дипломами ЦДЮТ та грамотами відділу освіти Рокитнянської райдержадміністрації. Зокрема, маємо переможців і призерів у районній пошуковій акції «Герої серед нас: сучасні захисники України», за роботу «Не спи, моя рідна земля!» (ІІІ місце), у районному етапі Всеукраїнської акції «Ліси для нащадків», за колективну роботу вихованців гуртка «Юні екологи», робота «Ліси для нащадків» (ІІ місце).

    За підсумками проведення районних конкурсів та на основі рішення журі Центру дитячої та юнацької творчості Рокитнянського району учні нашої школи посіли почесні місця, а саме:

 • І місце у Всеукраїнській новорічно-різдвяній виставці «Новорічна композиція» вибороли учениці 7 класу: Василинюк Анастасія Василівна, Длугош Лілія Андріївна, М’якшило Анастасія Олександрівна - вихованці гуртка «Художня вишивка», за роботу «Різдвяний вертеп» (кер. Лєснікова Н.І.).
 • ІІ місце у І-ому (районному) етапі Всеукраїнської виставки конкурсу «Український сувенір» (напрямок «Предмети вжитку», І вікова категорія) вибороли учениці 3 класу: Мітлицька Анастасія Сергіївна, Єременко Діана Андріївна, вихованки гуртка «Художня вишивка», за роботу «Ми діти – козацького роду» (кер. Лєснікова Н.І.). І місце отримала робота Чайковського Володимира Максимовича, вихованця студії декоративного розпису, за роботу «Розпис по склу», за напрямом «Предмети вжитку» ІІ вікова категорія (кер. Гнатюк О.В.).
 • І місце у районному етапі Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» вибороли вихованці гуртка «Юні екологи», за роботу «Досягнення сучасної генетики» (кер. Драпой А.В.).
 • І місце у районному конкурсі-захисті мультимедійних презентацій «Заповідними стежками Київщини» виборов Красовський Денис Васильович, учень 6 класу, за роботу «Ландшафтний парк  с. Буки, Київська область» (кер. Драпой А.В.) .
 • І місце у І-ому (районному) етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» (номінація декоративно-ужиткове мистецтво, ІІ вікова категорія)

виборола М’якшило Анастасія Олександрівна, учениця 7 класу, за роботу «Т.Г.Шевченко. Заповіт» (кер. Лєснікова Н.І.).

 • І місце у районному дитячо-юнацькому конкурсі виконавців сучасної патріотичної пісні «Калиновий дзвін» виборола Любченко  Дарина, учениця 3 класу (муз. кер.  Каштанова Ю.А.), за виконання пісні «Пісня-веселиночка» і ІІІ місце отримала Данілова Єкатерина, учениця 7 класу (муз. кер. Цимбал Т.М.), за виконання пісні «Тату, ти повертайся живий».
 • ІІ місце у районному конкурсі творчих робіт «Київщина без корупції»

(номінація «Плакат», живопис, ІІ вікова категорія) отримала Романюк Маргарита Олександрівна, учениця 5 класу, за роботу «І хто з них переможе» (кер. Гнатюк О.В.).

 • І місце у ІІ-ому (районному) етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!», присвяченого Шевченківським дням (номінація «Образотворче мистецтво») здобула Приліпко Анастасія Тарасівна,  учениця 4 класу, за роботу «Хай пісня душу звеселяє»  (кер. Гнатюк О.В.) і ІІ місце отримали: Кишаківська Діана Михайлівна,  учениця 5 класу, за роботу «Птах надії кожне серце зігріє»; Чайковський Володимир,  учень 11 класу, за роботу «Вічне чекання»; Романчук Маргарита,  учениця 5 класу, за роботу «Сонячний птах»; Сова Юлія,  учениця 5 класу, за роботу «Ой на горі зозуля кувала»; Хворостяна Олександра Олександрівна,  учениця 5 класу, за роботу «Міцна родина – дружна країна»  (кер. Гнатюк О.В.).
 • ІІ місце у ІІ-ому (районному) етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!», присвяченого Шевченківським дням (номінація «Декоративно-ужиткове  мистецтво») отримали: Переходько Оксана Ігорівна, Поліщук Надія Олександрівна,  учениці 7  класу, за роботу «Т.Г. Шевченко. Заповіт»  (кер. Лєснікова Н.І.).
 • І місце у районному конкурсі плакатів «Безпека дорожнього руху – це життя!» (ІІ вікова категорія) виборола Годлевська Анастасія В’ячеславівна, учениця 9 класу, за роботу «Безпека руху» (кер. Гнатюк О.В.).
 • І місце у І (районному) етапі Всеукраїнського  конкурсу «Космічні фантазії» (номінація «Література та журналістика», ІІ вікова категорія) здобула Мельник Марія Андріївна,  учениця 8 класу, за роботу «Сценарій свята» (кер. Драпой А.В.).
 • І місце у І (районному) етапі Всеукраїнського  конкурсу «Космічні фантазії» (номінація «Філософія та історія», ІІ вікова категорія) здобули перемогу: Новаленко Яна Володимирівна, Литвин Дарина Миколаївна,  учениці 10 класу, за роботу «Космічна подорож» (кер. Драпой А.В.).
 • І місце у І (районному) етапі Всеукраїнського  конкурсу «Космічні фантазії» (номінація «Образотворче мистецтво», І вікова категорія) вибороли:  Бережна Поліна Сергіївна, учениця 3 класу, за роботу «Космічні жителі»; Приліпко Анастасія Тарасівна, учениця 4 класу, за роботу «Планетарики»; Неданчук Каміла Сергіївна, учениця 2 класу, за роботу «Звір»; Коваленко Сергій, учень 3 класу, за роботу «Космос нас усіх єднає»; Романчук Маргарита, учениця 5 класу, за роботу «Космобабуся» (кер. Гнатюк О.В.).
 • І місце у І (районному) етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість, тобі Україно!» виборов  Чабанова Ілля, учень 8 класу   Рокитнянської ЗОШ І-ІІІ ст. №2,  за роботу «Козаки в Єгипті», (кер. Бурлаков А.Ф.).

  Роботи переможців районних конкурсів були направлені для участі в обласних конкурсах.

Команда учнів старших класів 07.06.2017 року брала участь у військово-патріотичній грі «Джура».

    У школі проводиться контрольно-аналітична діяльність. Відвідано та проаналізовано виховні заходи, проведено 8 засідань ради з профілактики правопорушень, 25  позакласних виховних заходів.

З 29.05 по 16.06.2017 року працював  пришкільний табір відпочинку. У таборі  перебували 25 учнів, для яких учителі організовували конкурсні програми, ігри, спортивні змагання. Діти щоденно брали участь у різноманітних  заходах та отримували велике задоволення від занять з фітнесу.

У 2016-2017 навчальному році у школі працювали такі методичні підрозділи:

 • методична рада (голова Островська Л.І.);
 • ШМО вчителів початкових класів (керівник Бурчак Л.М.);
 • ШМО вчителів гуманітарного циклу (керівник Мітлицька О.В.);
 • ШМО вчителів природничо- математичного циклу (керівник  Аксьонова С.В.);
 • ШМО вчителів технічно - естетичного циклу (керівник Цимбал Т.М.);
 • ШМО класних керівників (керівник Пономаренко С.М.);
 • творча група вчителів (керівник Шаравара Н.Я.).

Плани роботи методичних підрозділів виходили із змісту науково-методичної проблеми школи. Під час проведення засідань ШМО, творчої групи протягом навчального року проводилося  вивчення, опрацювання інструктивних матеріалів, методичних рекомендацій щодо організації навчально-виховного процесу, змісту, форм і методів проведення уроків та позакласних заходів, новинок психолого-педагогічної літератури; обговорювалися актуальні проблеми навчання та виховання учнів, вчителі проводили відкриті уроки, ділилися досвідом своєї роботи. Методичні підрозділи проводили моніторингові дослідження якості навчальних досягнень школярів з базових дисциплін.

Підвищенню та удосконаленню педагогічної майстерності вчителів сприяла  чергова  атестація,   внаслідок    якої    було     підтверджено вищу кваліфікаційну категорію та  педагогічне звання «учитель-методист» учителю  географії та основ здоров’я Бондаренко Л.Д., кваліфікаційну категорію «спеціаліст І категорії» учителю початкових класів Островській І.В.; присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» учителю трудового  навчання Танцюрі Н.І.; присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої категорії» учителю англійської мови Дразі Л.П., соціальному педагогу, учителю початкових класів Пономаренко С.М., практичному психологу, учителю індивідуального  навчання Романюк  Л.О.; присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії» учителю екології Драпой  А.В., учителю математики та інформатики Коваль Н.О., педагогу-організатору, учителю образотворчого мистецтва Красуцькій К.М.

У школі на належному рівні здійснюється інноваційна діяльність. Протягом навчального року впроваджувались елементи інноваційної діяльності за програмою сприяння просвітницькій роботі «Рівний-рівному» (практичний психолог Романюк Л.О.), проекту «Науково-організаційне забезпечення профілактики ВІЛ/СНІДу через систему освіти» (вчитель основ здоров’я  Бондаренко Л.Д.), проекту «Освіта для стійкого розвитку в дії», (вчитель історії та правознавства Шаравара Н.Я., вчитель початкових класів Бездітна Т.Г.), проекту «Культура добросусідства» (класні керівники 2 класу Хохич Л.І., 6 класу Коваль Н.О.).

Директор школи Литвиненко О.І. та вчителі Цимбал Т.М., Виродова Л.В., Бусол Р.М. пройшли курсову перепідготовку  у КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти».

Свідченням реалізації науково-методичної проблеми школи є успіхи учнів І-ІІІ етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін. У І етапі олімпіад взяли участь 246 учнів, у ІІ етапі - 67 учнів. Учасники ІІ етапу здобули 25 призових місць, з них 7 перших, 7 других, 11 третіх. 

У 2016-2017 навчальному році у школі продовжував працювати первинний осередок МАН. Членами НТУ були 5 учнів; учениці 11 класу Потапенко Анастасія та Пономаренко Поліна  брали участь у І етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів НТУ  МАН України, де  здобули  І  місця. Пономаренко Поліна здобула ІІІ  місце у ІІ (обласному) етапі конкурсу-захисту.

30 учнів 3-11 класів брали участь у І етапі XVІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика, 3 учні – у ІІ (районному) етапі, де здобули 2 призові місця.

У І етапі VІІ Міжнародного  мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка брали участь 22 учні 5-11 класів, 3 – у ІІ (районному) етапі.

Учні школи брали активну участь у Всеукраїнських конкурсах «Колосок», «Кенгуру», «Левеня».

Протягом навчального року було проведено ряд предметно-методичних тижнів, тижнів педагогічної майстерності вчителів, місячників, презентацій. Це, зокрема, тижні професійної майстерності вчителів математики, астрономії, хімії, Захисту Вітчизни, місячник української мови та літератури.

Відбулися семінари-практикуми «Увага! Цікавий досвід у наших колег», «Профілактика та подолання синдрому професійного вигорання», «Діагноз: неуспішність. Причини неуспішності та шляхи подолання», науково-практичний семінар «Традиційні та інноваційні методи роботи з обдарованими учнями»,   методичний тиждень   «Шлях до успіху – знання, інтелект, ерудиція», естафета учительських здивувань (виставка творчих знахідок), педагогічний консиліум «Проблема формування мотивації навчальних досягнень школярів за сучасних умов», психологічні тренінги «Успішний вчитель», «Шлях до себе», тренінг для молодих учителів «Долаємо професійні стереотипи», педагогічні читання  «Урок як крок до формування компетентності учнів».

Вчителі проводили відкриті уроки та позакласні заходи з предметів: різноманітні свята, конкурси, виставки, брейн-ринги, засідання «круглих столів». Брали активну участь у підготовці та проведенні засідань педагогічних рад, семінарів, педагогічних читаннях. На високому рівні, згідно графіка проводилося взаємовідвідування  уроків у 4 класі. На належному рівні проводилась робота з молодими вчителями.

Минулий навчальний рік відзначається активною співпрацею дирекцієї школи з батьківський комітетом та батьківською громадськістю. На протязі року проведено 4 засідання батьківського комітету, на яких обговорені поточні проблеми школи, прийняті важливі рішення для покращення навчально-виховного процессу. Особисто хочеться подякувати всім головам батьківських комітетів класів та голові батьківського комітету школи Красовському Василю Вікторовичу.

Щороку проводиться поточний ремонт приміщень школи, спортивних споруд. Перед початком минулого навчального року за кошти виділені Рокитнянською селищною радою проведено ремонт водопровідної системи школи, заміну рукомийників та косметичний ремонт приміщення їдальні, капітальний ремонт панелей першого поверху школи. Велику спонсорську допомогу надано школі Рокитнянським спецкар’єром, за кошти якого зроблена більша частина робіт по капітальному ремонту шкільних внутрішніх туалетів. Активний внесок в ремонт класних приміщень зроблено батьківською громадськістю класів.      

Харчування учнів в минулому році для учнів молодших класів було організоване за часткову батьківську плату, що складала 40% загальної вартості, інші витрати взяла на себе Рокитнянська селищна рада. Учні пільгових категорій були забезпечені харчуванням безкоштовно.

  Медичне обслуговування учнів та працівників школи організовано відповідно до нормативно-правової бази. Для якісного медичного забезпечення учнів та вчителів у закладі обладнаний медичний пункт, де працює шкільна медична сестра, яка організовує систематичне та планове медичне обслуговування учнів, забезпечує профілактику дитячих захворювань. Щорічно на базі центральної районної лікарні діти проходять медичне обстеження.  Відповідно до результатів медичного огляду дітей, на підставі довідок лікувальної установи у школі формуються спеціальні медичні групи, а також уточнені списки учнів підготовчої, основної групи та групи звільнених від занять фізичною культурою на навчальний рік. Відповідно цих списків видається наказ по школі. Медичне обслуговування працівників школи організовано також на базі ЦРЛ. Вони щорічно проходять поглиблений медичний огляд у серпні за графіком кабінету профогляду медичної установи. Працівники їдальні проходять медичні огляди два рази на рік. Огляди відбуваються за рахунок держбюджету. На проходження медичного огляду кожному працівнику школи виділяється два дні. Проходження медичного огляду фіксується в санітарних книжках установленого зразка, які реєструються і зберігаються у медичної сестри школи.

           Цікавими оздоровчими заходами у школі є проведення традиційного Дня здоров’я, шкільної спартакіади,  показ відеофільмів про шкідливість паління, наркотиків, алкоголю, виступи шкільної медсестри на загальношкільних лінійках.

  В школі створений банк даних щодо різних категорій дітей: сиріт, напівсиріт, з малозабезпечених та багатодітних сімей, а також дітей, схильних до правопорушень. Складені акти огляду умов проживання даних учнів, ведеться відповідна робота класними керівниками та  адміністрацією школи.

  Проводиться робота з дітьми, схильними до правопорушень. Вони залучаються до роботи у спортивних секціях та  гуртках.

  Педагогічний колектив працює у тісній співпраці з дитячим будинком «Чебурашка» з питань навчання та виховання дітей.

Класні керівники тісно співпрацюють з сім’ями своїх вихованців: відвідують дітей вдома, спілкуються з родинами. Однією з традиційних  форм роботи з батьками  є батьківські лекторії. Тематика лекцій підбирається з врахуванням вікових особливостей дітей. У проведенні лекторіїв бере участь адміністрація школи, практичний психолог, соціальний працівник Рокитнянської РДА, запрошуються працівники  поліції, центру зайнятості.

  Щодо роботи зі зверненнями громадян з питань діяльності навчального закладу проблем не виникло. Всі, і усні, і письмові, звернення вчасно розглядалися і вирішувалися по мірі можливості на місці. Пропозиції, викладені батьківським комітетом, радою закладу, піклувальною радою та батьками враховувалися при плануванні  роботи закладу.

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Травень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Архів записів
Друзі сайту
 • Офіційьний блог
 • uCoz Спільнота
 • FAQ по системі
 • База знань uCoz